Kardamon Catering

Informacje podstawowe
Pełna nazwa firmy Kardamon Catering
Skrócona nazwa firmy Kardamon Catering
Adres 43-200 Pszczyna, ul. Antesa 11e
Informacje kotaktowe
Telefon (32) 210 50 02 wew. 280-281
Telefon dodatkowy 730-045-339
Email kardamonpszczyna@gmail.com napisz email
Strona internetowa kardamoncatering.pl przejdź do strony
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek nieczynne
  • Wtorek nieczynne
  • Środa nieczynne
  • Czwartek nieczynne
  • Piątek nieczynne
  • Sobota nieczynne
  • Niedziela nieczynne
Informacje o firmie
NIP 638-148-31-09
REGON
Rachunek bankowy

Opis miejsca

Jesteśmy firmą cateringową, świadczącą usługę żywienia klienta indywidualnego, jak i specjalistyczną usługę żywienia zbiorowego dla wychowanków przedszkoli, żłobków, szkół oraz pacjentów szpitali.

Dysponujemy kuchnią mleczną, co wyróżnia nas spośród firm o podobnym profilu w naszym regionie i pozwala naszym Odbiorcom na rozszerzenie swojej działalności o przyjęcie do żłobków i przedszkoli dzieci w wieku od 5-ciu m-cy do 3 lat.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom Klienta, z uwagi na to, iż żywimy także pacjentów szpitali, przygotowujemy wszystkie diety zlecone przez lekarzy, uwzględniając również diety alergiczne tj. bezmleczna, bezglutenowa, bezjajeczna itp.

Jadłospisy układane są przez doświadczonego dietetyka, a normy żywieniowe zgodne z wytycznymi PIHiŻ. Posiłki przygotowywane przez nasze kucharki to gwarancja zdrowych i pełnowartościowych produktów. Kładziemy duży nacisk na jakość zamawianych surowców i korzystamy ze współpracy ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami, co daje nam pewność, że zamówiony towar jest najwyższej świeżości oraz doskonały jakościowo. Jesteśmy elastyczni - każdy Klient jest traktowany indywidualnie.

Na zamówienie organizujemy przyjęcia okolicznościowe wraz z całą ich oprawą.

Na konsumpcję zapraszamy do naszej firmowej stołówki mieszczącej się przy ul. Antesa 11e - teren szpitala powiatowego w Pszczynie, za budynkiem pralni szpitalnej. Obiady serwujemy codziennie w godz. 12.00-15.00.

Istnieje możliwość telefonicznego zamówienia zestawów obiadowych z dowozem pod wskazany adres (zamówienia składają Państwo telefoniczne do godz. 15.00).

Proponujemy Państwu również wykupienie abonamentu na posiłki - przy zamówieniu min 10 obiadówcena zestawu wynosi 8 zł.

Abonamenty dekadowe oraz miesięczne.

Zapraszamy.

Cardamon Catering

Galeria zdjęć